Deutsch Magyar Polski Român Svenska
     
Home Heizungssysteme BodenheizungSitzkontaktheizungQuarzgitterstrahlerSesselheizung

Service für Altanlagen Referenzen Über uns Kontakt

Veru/ESL grzejnik kwarcowy

Grzejnik posiada szklaną rurkę ochronną, która przepuszcza podczerwień i w której są wbudowane reflektory. Rura zabezpiecza grzejnik przed ryzykiem wystąpienia pożaru. Reflektor pozostaje przez długi czas błyszczący, co gwarantuje optymalne oddawanie ciepła.

Przy grzejnikach kratkowych z otwartymi elementami grzejnymi, oddawanie ciepła spada zwykle już do 50% po roku użytkowania. W obudowie powstaje większa temperatura, co powoduje oddawanie większej ilości ciepła do otoczenia, a tym samym powoduje przeciągi i zanieczyszczenie kościoła. Spalanie kurzu na otwartych elementach ogrzewania (700-800 C°) powoduje dodatkowe zanieczyszczenie pomieszczeń.

Quarzgitterstrahler

Kształt obudowy i grubość kratki naszego grzejnika zapewnia wysoką stabilność pracy. Małe wymiary urządzenia pozwalają na dyskretne i bezawaryjne zamontowanie, Przy zamówieniu można wybrać kolor lakieru kratki. Dzięki wielu lat doświadczeń, grzejniki zostały tak skonstruowane, aby można było je łatwo rozłożyć i wymienić elementy. Do zdjęcia kraty ochronnej wystarczy poluzować dwie śruby. Dzięki temu przyśpieszamy naprawę obniżamy koszty serwisowe.

Dzięki zastosowaniu rurek kwarcowych osiągamy krótszy czas nagrzewania i długą żywotność, ze względu na brak korazji, która występuje w grzejnikach stalowych. Specjalna budowa grzejnika zapobiega oparzeniu nóg i pozwala ustawić właściwy kierunek promieniowania.

Grzejniki dostarczane są w standardowych długościach. Możliwa jest realizacja nietypowych zamówień. Moc dostarczanych grzejników wynosi 400 W na metr. Termin dostawy wynosi około 8 tygodni.

Quarzgitterstrahler