Deutsch Magyar Polski Român Svenska
     
Home Heizungssysteme BodenheizungSitzkontaktheizungQuarzgitterstrahlerSesselheizung

Service für Altanlagen Referenzen Über uns Kontakt

Ogrzewania podłóg z thermoplan

Ogrzewanie podłogowe Thermoplan składa się z podgrzewanej elektrycznie płyty. Dzięki opatentowanej metodzie ciepło przekazywane jest tylko do góry i w ten sposób można zaoszczędzić ok. 40-50% energii.

Elementy grzejne są podwójnie izolowane i nie muszą być uziemione. System został przetestowany na przebicie w laboratorium napięciem 3750 Voltów przy równoczesnym zraszaniu wodą przez pięć minut. Ponadto produkt posiada certyfikat CE.

Bodenheizung

Funkcjonowanie urządzenia:

Ogrzewanie podłóg zbudowane z blatów Thermoplan B, może zostać szybko rozłożone już na początku sezonu grzewczego, a po jego zakończeniu zdjęte i przechowywane w odpowiednim pomieszczeniu do następnej zimy. Moc pobierana urządzenia wynosi na małych powierzchniach 300-400 Watt na metr kwadratowy, natomiast a na dużych powierzchniach 200-300 Watt na metr kwadratowy. Dlatego koszty użytkowania na metr kwadratowy na dużej powierzchni są minimalne. Urządzenie należy włączyć 30 minut przed mszą.

Koszty instalacji:

Dzięki zastosowaniu cieńszych kabli połączeniowych, koszty zainstalowania Thermoplan są o wiele niższe, niż dotychczas znanych systemów ogrzewania w kościołach.

Bodenheizung